Organic Turmeric (Kurkuma)

Pojemność: 30 kapsułek Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii
Turmeric (kurkuma) jest ziołem z rodziny imbirowatych i jest uprawiany w Indiach, Chinach, Indonezji oraz innych tropikalnych krajach. Od wieków znajduje szerokie zastosowanie w medycynie ajurwedyjskiej, a ostatnio jej właściwości potwierdzają współczesne badania.

Wybieraj świadomie:

Odpowiednie dla wegan Bez stearynianu magnezu Nie testowane na zwierzętach Certyfikat Europejskiego Rolnictwa Ekologicznego
47,00 zł

1 kapsułka = 1,57 zł

  • Kod produktu: V965
  • Produkt jest dostępny
  • Wysyłamy do 24h
  • Wysyłka kurierem: 13,00 zł
  • Darmowa wysyłka od 250,00 zł
  • Odbiór osobisty: Za darmo

Zobacz gdzie jeszcze możesz kupić  Sklepy gdzie możesz kupić

Dodaj do ulubionych Usuń z ulubionych

Organic Turmeric (Kurkuma tabletki)

Suplement Diety

Turmeric (kurkuma) jest ziołem z rodziny imbirowatych i jest uprawiany w Indiach, Chinach, Indonezji oraz innych tropikalnych krajach. Od wieków znajduje szerokie zastosowanie w medycynie ajurwedyjskiej, a ostatnio jej właściwości potwierdzają współczesne badania.

Amerykański National Institute of Health potwierdza na bazie licznych przeprowadzonych badań, że kurkuma jest niezwykle silnym antyoksydantem, przez co może być pomocna w prewencji nie tylko przedwczesnego starzenia się, ale też wielu współczesnych chorób cywilizacyjnych. Działa też przeciwzapalnie, dlatego w tradycyjnej medycynie indyjskiej stosuje się ją również jako składnik maseczek i okładów.

Zawarte w kurkumie składniki usprawniają też krążenie i przepływ krwi do serca i wspomagają usuwanie nagromadzonego w żyłach cholesterolu. Współczesna medycyna potwierdza za ajurwedą, że chroni wątrobę, poprawiając krążenie wewnątrz tego organu i zwiększając produkcję żółci. Wspiera też oczyszczanie wątroby.

Na co dzień nie stosujemy jej jednak zbyt często w kuchni, z uwagi na mało atrakcyjny, nieco gorzki smak. Można jednak dostarczyć sobie wszystkich korzyści związanych z substancjami zawartymi w tej przyprawie poprzez przyjmowanie tabletek z kurkumą, najlepiej takich z dodatkiem piperyny, która wzmacnia jej właściwości. Kurkuma w tabletkach to prosty sposób, by w kilka sekund dostarczyć sobie tego, co w kurkumie najlepsze.

 

Zalecane spożycie: Od jednej do trzech kapsułek dziennie w czasie spożywania posiłku lub według zaleceń lekarza.

Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Marta (2018-11-15)

Bardzo dobry preparat. Polecam spożycie 2 razy dziennie

Maciej (2018-08-18)

Pozytywnie dobry kontakt oraz szybka dostawa<br />

Dodaj swoją opinię

Produkty które mogą Cię zainteresować

Używamy wyłącznie certyfikowanych ekologicznych składników, całkowicie wegetariańskich, pochodzących ze zrównoważonych źródeł.

Organic Curcumin Extract

Organic Curcumin Extract to wysokiej jakości suplement diety stanowiący uzupełnienie...

107,00 zł

Curcumin Latte BIO

Organic Curcumin Latte firmy Viridian zawiera ekstrakt korzenia kurkumy ze...

89,00 zł