Dowiedz się więcej o wartościowych suplementach, produktach i najnowszych badaniach w świecie etycznych witamin

Viridian – pierwsze etyczne witaminy

Brytyjskie pismo konsumenckie The Good Shopping Guide już po raz kolejny wyróżnił Viridian jako jednego z najbardziej odpowiedzialnych społecznie producentów etycznych witamin.

 

Ten niezależny przewodnik zakupowy trafia do najbardziej świadomych klientów, którzy kupując etyczne produkty od etycznych producentów mieć realny wpływ na otaczający ich świat. Nie zadowalają ich same marketingowe deklaracje.

 

Po dogłębnym audycie Viridian otrzymał tytuł Etycznej Akredytacji, zachowujac ocenę Ethical Company Index na najwyższym możliwym poziomie 100 już czwarty rok z rzędu.


The Ethical Company Organisation (ECO) ocenia firmy na podstawie ścisłych kryteriów oceniających etyczność w poszczególnych kategoriach produktowych. W rankingu witamin oceniano takie czynniki jak wpływ na środowisko, modyfikacje genetyczne i ekologiczne, dobrostan zwierząt, a także obecność składników wegańskich i wegetariańskich.

Wyniki opublikowano na stronie ECO thegoodshoppingguide.com, która służy porównaniu między sobą etycznych firm. Pomaga to klientom znaleźć ekologiczne i etyczne produkty, a także ocenić wybranego producenta na podstawie miejsca w rankingu.

Najważniejsze jest logo i nagrody

Firmy wyróżnione pełną Etyczną Akredytacją posiadają tytuł Ethical Company i mogą używać logo ECO. W ten sposób potwierdzają zaangażowanie etyczne, które zostało zweryfikowane w zupełnie niezależny sposób.

Dyrektor The Ethical Company Organisation William Sankey zauważa, że Etyczna Akredytacja nagradza firmy, które są najbardziej oddane równowadze i etyce. - Te firmy przeszły dogłębny etyczny audyt, więc mogą posługiwać się logiem Ethical Company i Ethical Award.  To daje sygnał ich klientom i partnerom biznesowym, że posiadają niezależnie zweryfikowany etyczny status. - mówi.

Producent etycznych witamin Viridian to jedna z zaledwie kilku firm wymienionych na naszej stronie The Good Shopping Guide, która ma najwyższą notę w rankingu Ethical Company Index z oceną 100. Odzwierciedla to jej wieloletnie zaangażowanie na rzecz planety, zwierząt i ludzi.

 - Cieszymy się, że po raz kolejny zostaliśmy docenieni przez ECO za pomocą najwyższej możliwej punktacji. Firma została założona z myślą o czystości, dobroczynności i środowisku. Wszystko, co robimy, jest przemyślane, od nasionka do każdego punktu recyclingu. To nie oznacza, że spoczywamy na laurach! Viridian zawsze szuka kolejnych sposobów na poprawę, a także nowych rozwiązań na rzecz zdrowszej, szczęśliwszej przyszłości. - dodaje założycielka i dyrektorka Viridian Nutrition Cheryl Thallon. - Zagłębiamy się w temat etyki w sektorze suplementacji, dzięki czemu Viridian pomaga specjalistycznym sklepom wyróżnić się na tle masowego rynku suplementów. - dodaje.

Pełny raport:

Tu można zapoznać się z pełnym raportem The Good Shopping Guide.

Spodobał Ci się tekt poleć go znajomym: