Wild Chaga drink zdobył nagrodę Best New Organic Product Award

Leczniczy napój z lasów nordyckich stworzony przez wiodącą etyczną firmę produkującą witaminy Viridian Nutrition uznano za  Najlepszy Nowy Produkt Organiczny 2018.

Dzika Chaga i Surowe Kakao, najnowszy napój został wyróżniony prestiżową nagrodą na Natural & Organic Products Europe Expo 2018. To wydarzenie jest poświęcone najnowszym produktom wspierającym organiczny i naturalny styl życia. Podczas wydarzenia odwiedzający z całego świata głosują na swój ulubiony produkt.
Eksperci dietetyki z brytyjskiej firmy rodzinnej opracowali napój bogaty w składniki odżywcze z ekstraktem z dzikiej chagi oraz kakao bogatym we flawanole z peruwiańskich lasów deszczowych. Te „wielokulturowe” składniki napoju pochodzą  z  organicznych certyfikowanych lasów, aby zapewnić czysty i zbalansowany skład.

Aimée Benbow, Dyrektor Techniczny w  Viridian Nutrition, powiedział: „Zbalansowanie i czystość są sercem Viridian Nutrition, a  nowy, odżywczy i uzdrawiający napój z fińskiej Laponii  i Peru to wspaniały przykład połączenia zupełnie różnych  i wysoce skutecznych składników.”

Dzika Chaga i surowe kakao to idealna alternatywa napoju bez kofeiny i cukru. Zmieszaj z (wegańskim) mlekiem i ciesz się smakiem !

100% Organic Wild Chaga & Raw Cacao należy do ponad 200  nagrodzonych produktów Viridian Nutrition  www.findahealthstore.com

Udostępnij: