Dowiedz się więcej o wartościowych suplementach, produktach i najnowszych badaniach w świecie etycznych witamin

Żelazo w płynie Viridian wyróżnione w konkursie Best Vegan Award

Marka Viridian jako cel od początku stawia sobie możliwie jak najbardziej etyczną produkcję suplementów, które doceni Twoje ciało i cała nasza Planeta.

Uważnie selekcjonujemy składniki i dobieramy dostawców, którzy podobnie patrzą na kwestie etyki i równowagi w biznesie. Tam, gdzie to możliwe, zawsze wybieramy rozwiązania ekologiczne.

Cały zespół z radością przyjął wygraną w kategorii Best Vegan Award w ramach Naturally Good Health Product Awards 2021 dla żelaza w płynie Viridian. Nagroda przyznawana jest przez irlandzki magazyn Naturally Good Health.

Żelazo w płynie Viridian zawiera nietypowe połączenie certyfikowanych organicznych liści curry jako źródła magnezu z witaminą C z ekologicznych jagód aceroli.

Ta pyszna, roślinna formuła została opracowana na bazie doskonale przebadanych składników przez zespół dietetyków, którzy cały czas mieli przed oczami główne pryncypia etyczne firmy, takie jak zakaz testowania na zwierzętach itp.

- Bardzo się cieszymy z nagrody dla naszego ekologicznego żelaza w płynie. Zdobycie certyfikatu Soil Association gwarantuje, że zawarte w nim składniki nie były modyfikowane genetycznie i były uprawiane w zgodzie ze standardami zrównoważonego rozwoju, bez użycia szkodliwych chemikaliów czy pestycydów. Jesteśmy niezwykle wdzięczni każdemu, kto na nas głosował, przyczyniając się tym samym do tego, by nasza misja poprawy zdrowia niosła się w świat. - powiedziała Aimee Benbow, dyrektorka odpowiedzialna za substancje odżywcze w Viridian.

Tak samo, jak pozostałe suplementy Viridian, żelazo w płynie zawiera 100 % składników aktywnych, bez wypelniaczy i substancji wiążących. Nigdy nie znajdziesz w nich GMO ani oleju palmowego. Nie jest testowane na zwierzętach i zostało wyprodukowane zgodnie ze standardami etyki.

 

Informacje zawarte w tym artykule nie mają na celu leczyć, diagnozować ani zastępować porady lekarskiej. Jeśli jesteś chory lub przyjmujesz lekarstwa, skonsultuj się najpierw z lekarzem. Suplementy diety nie powinny być stosowane zamiast różnorodnej i zrównoważonej diety.

Udostępnij:

Produkty które mogą Cię zainteresować