Witaj, jesteśmy Habio i zajmujemy się importem i dystrybucją najwyższej jakości naturalnych produktów wspierających zdrowie i dobre samopoczucie.
Dla nas najważniejsza jest jakość, czysta i etyczna suplementacja.

W naszym portfolio oferujemy zioła, minerały i witaminy pochodzące ze sprawdzonych źródeł i uznanych na całym świecie producentów. W Habio podajemy dalej najcenniejsze dobra natury. Jeśli prowadzisz sklep ekologiczny, aptekę lub jesteś naturopatą, świadomym lekarzem, farmaceutą zapraszamy do współpracy. Panel hurtowy odnajdziesz na stronie: www.habio.pl

Jeśli poszukujesz dla siebie i swoich bliskich czystych suplementów ze sprawdzonego źródła to doskonale trafiłaś/trafiłeś. Znajdziesz tutaj najbliższy lub najbardziej dla Ciebie dogodny sklep Autoryzowanego Partnera Viridian. W tym celu stworzona została zakładka: „Gdzie kupić”. Możesz również kupić produkty tutaj na miejscu.

Viridian Nutrition (w skrócie Viridian) to marka suplementów z której jesteśmy bardzo dumni i cieszymy się, że opiekujemy się nią w Polsce. Od początku istnienia firma założona w 1999 roku przez Cheryl Thallon w Wielkiej Brytanii postawiła za cel następujące główne filary działalności: Odżywianie, Cele CharytatywneEtyka oraz Środowisko

Viridian tworzy formuły suplementów z wielką uważnością na każdym etapie działań: od szukania źródeł składników aż do tworzenia procedur produkcji. Wszystkie suplementy Viridian są wolne od GMO, nie są napromieniowywanie ani nie są używane dodatki takie jak np. stearynian magnezu czy dwutlenek tytanu. Nie są dodawane cukry, barwniki ani sztuczne aromaty. Składniki stosowane w suplementach Viridian mają bezpieczną historię stosowania u ludzi. To wszystko sprawia, że wszystkie suplementy Viridian są tak czyste jak tylko jest to możliwe.

Viridian Nutrition to nie jest firma farmaceutyczna nie jest też firmą zajmująca się masowym rynkiem zamówień suplementów. Viridian Nutrition to brytyjska firma rodzinna - będąca własnością rodzinną oraz zarządzana rodzinnie. Viridian jest firmą produkującą etyczne suplementy. To właśnie Viridian został uznany jako Best Buy przez magazyn Ethical Consumer oraz katalog Good Shopping Guide.

Otrzymane rekomendacje to: dbałość o czystość produktów, świadomość środowiska naturalnego i oraz darowizny przekazywane na cele dobroczynne. Jak pewnie zauważysz zawartość każdej szklanej butelki opatrzona jest wieczkiem z narysowanym sercem. To nie przypadek. Viridian dzieli się tym co najlepsze i robi to z całego serca. W Habio wierzymy w to co robimy i z całego serca polecamy Viridian.

Viridian Hurtownia      Viridian hurtownia

Viridian hurtownia      Viridian hurtownia