Dbaj o innych, tak jak dbasz o siebie.

Podobnie jak miliony ludzi, ty zapewne też przyjmujesz witaminy. Wybierając je z szerokiej gamy produktów Viridian Nutrition, sprawisz, że twoje życie będzie lepsze dzięki świadomości, że w ten sposób będziesz pomagać dzieciom ubogim, a także dbać o środowisko.

Viridian to firma o wielkim sercu, która jest oddana tworzeniu suplementów diety z uważnością na czystość produktów, ich jakość i innowacyjność.

Firma została założona w 1999 i jest oparta na dwóch głównych zasadach: tworzenia gamy suplementów o najwyższych możliwych standardach etycznych oraz generowania znacznych środków na cele charytatywne wspierające dzieci i środowisko. Dotychczas program Viridian Nutrition Charity Donation podarował ponad 300 000 funtów na akcje charytatywne takie jak Friends of the Earth, NSPCC, Woodland Trust,UNICEF, The Princess Trust, Comic Relief, RSPB, Terrence Higgins Trust, Shelter, Save the Children oraz wiele innych.

Wybierając witaminy Viridian Nutrition, przyniesiesz korzyść nie tylko własnemu zdrowiu, ale również życiu innych ludzi. W jaki sposób Viridian wybiera cele, które chce wesprzeć ? Po prostu to nie Viridian decyduje, a nasi dystrybutorzy. Co roku wysyłamy formularze to głosowania wszystkim naszym dystrybutorom, aby wskazali cel charytatywny i oddali swój głos. Jedyny nasz warunek jest taki, że 40% powinno być przeznaczone na dzieci, 40% na środowisko, a 20% można przeznaczyć na połączenie innych celów dobroczynnych.

Wszystkie te akcje muszą być odpowiednio zarejestrowane, a my sprawdzamy, czy nie są związane z testowaniem na zwierzętach.